KONST / Litografier / Litografi 12756431
nr 1275 6431
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
Litografi, Par. Signerad. Motivet: 45x62 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:40:38
400 kr
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald